Jak zmienić zwykłą przestrzeń ogrodową w niebanalne miejsce wypoczynkowe dla wszystkich domowników? Podstawą są meble dopasowane do naszych potrzeb. Do klasycznych ogrodów wypoczynkowych wybierzmy meble technorattanowe i elementy takie jak bujak ogrodowy. Mebel taki z pewnością odmieni przestrzeń i sprawi, że znacznie chętniej będziemy spędzać czas blisko zieleni. 

W poszukiwaniu inspiracji na odmianę – bujak ogrodowy

Bujak ogrodowy to mebel, który przyciąga wzrok i sprawia, że przestrzeń wypoczynkowa staje się znacznie ciekawsza. Bujak ogrodowy może być samodzielnym meblem w ogrodzie czy na tarasie lub też elementem większego kompletu meblowego. Zachwyca konstrukcja tego produktu: siedzisko to obszerny kokon zawieszony nad ziemią. Dodatkowo kokon ten możemy uzupełnić o poduszki czy pledy, które pozwolą na zachowaniem komfortu termicznego w czasie chłodniejszych dni. Siadając wygodnie w bujaku ogrodowym możemy dosłownie oderwać nogi od ziemi i bujać w obłokach, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Stabilna konstrukcja zapewni komfort, a my sami cieszyć się będziemy latem spędzonym blisko natury. 

Jak wygląda konstrukcja bujaka ogrodowego?

Bujak ogrodowy to mebel zaprojektowany z olbrzymią precyzją i dokładnością. Stelaż mebla wykonano z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Takie rozwiązanie sprawia, że mebel nie jest ciężki, a dodatkowo zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i korozji. Stelaż oplata plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie wchłania brudu czy wilgoci, nie płowiej. Meble technorattanowe bez trudu wyczyścimy – wystarczy woda oraz ściereczka nasączona delikatnym detergentem. W okresie jesieni i zimy bujak możemy wnieść do domu lub też okryć przy pomocy pokrowca ogrodowego. 

Comments are closed.

dlsgallery.com pmcrockland.com gappnet.org